Напередодні поминальних днів шосткинські комунальники активно прибирають на кладовищах
Поділитися в
Копіювати посилання
Уже незабаром поминальні дні. Зазвичай, напередодні люди приходять на кладовища, аби прибрати біля могил своїх рідних. А після таких прибирань біля кладовищ виростають справжні гори сміття – минулорічні штучні квіти, гілки, суха трава…
Вивозять накопичене співробітники КП “Зеленбуд”. Таку роботу розпочали завчасно. Але вона триває й досі. Комунальники закликають людей зносити сміття у спеціально відведені місця, куди може заїхати важка техніка.

Фото, відео: Фейсбук-сторінка управління ЖКГ Шосткинської міськради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: