“Нафтогаз” не встигає розносити платіжки. Як шосткинці можуть сплатити за блакитне паливо?

ЖКГ, Споживач, Фінанси 12:18, 25.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Не всі клієнти газопостачальної компанії “Нафтогаз” можуть вчасно отримувати паперові платіжки для сплати послуг.

У газопостачальній компанії “Нафтогаз” намагаються вчасно розсилати платіжки, але це не завжди виходить, тож там просять клієнтів оплачувати газ онлайн.

Про це повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

Як пояснюють у компанії, лише 546 тис. клієнтів з понад 12,3 мільйона, які від травня перейшли на обслуговування до ГК “Нафтогаз”, розраховуються з компанією через особистий кабінет або чатботи, решті близько 11,7 млн клієнтів доводиться розсилати паперові платіжки.

У компанії не виходить вчасно розсилати паперові платіжки, тому вони звертаються до клієнтів із проханням оплачувати газ онлайн.

Це просто зробити в особистому кабінеті та чаті GASUA у Viber, Telegram та Facebook. Не чекайте паперового рахунку поштою, оплачуйте газ онлайн“,  – переконують у компанії.

Як вказується, у серпні “Нафтогаз” отримав 324 тисячі оплат через особистий кабінет і чатботи. Це на 102 тисячі оплат більше, ніж у липні.

Попри війну клієнти ГК “Нафтогаз України” сумлінно сплачують рахунки за газ“, – пише пресслужба.

Тепер формувати платіжку у мережі потрібно самостійно.

У компанії роз’яснили, що рахунки надсилають після 20 числа кожного місяця. При цьому сформувати рахунок на оплату можна додатково за допомогою особистого кабінету, розділ “Історія розрахунків” або в чат-боті.

Нафтогаз надсилає споживачам дві роздруковані на різних аркушах платіжки за газ. У деяких інших постачальників плата за доставку газу винесена до окремої графи у квитанції про оплату за газ.

Українцям також нагадали, що тариф на газ залишається фіксованим – він становить 7,96 грн/куб. м (з ПДВ). Крім того, кожен новий клієнт має отримати номер особового рахунку. Для цього потрібно перейти в чатбот GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести ЕІС-код (16 символів).

EIC – це персональний газовий номер об’єкта газопостачання, що складається з 16 символів (латинських літер та цифр). Наприклад, 56XM19A205987456.

Знайти його можна в:

– Особистому кабінеті;

– контакт-центр облгазу;

– Рахунок за розподіл або постачання газу.

Також можна отримати особовий рахунок, звернувшись до контакт-центру ДК “Нафтогаз України”. Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме з його допомогою зручно дізнатися та сплатити рахунки, скачати довідку про пільги та субсидії , отримати акт звіряння тощо“, – роз’яснили в Нафтогазі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору