Надія Вайло: «Медицина – пріоритетний напрямок розвитку Глухівської громади»

Влада, Медицина 19:28, 24.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

На виборах міського голови та депутатів Глухівської міської ради команда партії «НАШ КРАЙ» обіцяла вивести заклади медицини з кризи. Адже зміна системи фінансування, байдужість міської влади поставили лікарню на межу виживання, а більшість медичного персоналу та лікарів опинилася перед загрозою звільнення.

З перших днів роботи новообраний міський голова Глухова Надія Вайло визначила розвиток медичних закладів як пріоритетний напрямок. Адже жителі громади повинні мати доступ до якісних медичних послуг і, більшість з них, отримувати у медичних закладах громади, а не їздити до інших лікарень, які знаходяться на значній відстані.

 «Медицина – це пріоритетний напрямок розвитку нашої громади. Сьогодні ми закладаємо фундамент якісного медичного обслуговування нашого населення. Це стосується апаратури, залучення лікарів, умов, в яких будуть лікуватися жителі нашої громади. В незалежності від того, чи людина проживає в місті, чи в селі», – говорить міський голова Глухова Надія Вайло.

Вже в цьому році за кошти міського бюджету був закуплений якісний апарат ультразвукового дослідження за 1 мільйон 336 тис. грн., холодильне обладнання для моргу, виділено два з половиною мільйони на ремонт приймального відділення, закінчуються ремонтні роботи у відділенні для вагітних.

Важливим питанням є залучення лікарів та створення для них належних умов проживання. За кошти громади було придбано 3 квартири для родин лікарів на суму 1 мільйон гривень.

Наслідком злагодженої роботи міського голови, депутатського корпусу та представників медичних закладів стало значне збільшення послуг, які фінансуються національною службою здоров’я.

За словами головного лікаря Валентини Барахович, Глухівська міська лікарня починала з 6 пакетів медичних послуг. Зараз їх 13 і на цьому зупинятися не збираються.

Внаслідок реформи децентралізації до Глухівської громади наразі входить не тільки міська територія. Коштом міського бюджету утримуються всі фельдшерсько-акушерські пункти, які знаходяться у селах громади.

 «Ми свої обіцянки виконуємо. Жоден медичний заклад в селах ми не закрили», – говорить Надія Вайло.

В Глухівській громаді запевняють, що це тільки початок і мають плани розвитку медицини на майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору