Начальник Сумской таможни назвал фейком заявления полиции о нецелевом использовании средств

Митниця 15:38, 9.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

На страницах интернет-изданий появилась информация, распространенная Управлением защиты экономики Департамента защиты экономики Национальной полиции в Сумской области, относительно нецелевого использования бюджетных средств Сумской таможней ГФС.

Руководитель таможни Александр Щуцкий на своей странице в Фейсбуке написал, что подобные публикации носят не дружественный и фейковый характер.

«…Ці публікації викликали неабияке здивування. Працівниками УЗЕ Департаменту захисту економіки Національної поліції в Сумської області, дійсно було направлено листи до митниці з виявленими під час моніторингу та аналізу офіційного загальнодержавного веб-порталу «Державні закупівлі», невідповідностями. Сумська митниця ДФС надала вичерпні відповіді на дані листи. Щодо порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції», вказане в листі працівників УЗЕ Департаменту захисту економіки Національної поліції в Сумської області, митники зазначили, що предметом закупівлі в митниці є роботи, а не товари. Вказане в тендері обладнання закладено в технічне завдання проектувальника. Воно є найоптимальнішим зважаючи на кінцеву мету виконання робіт. Водночас митниця не мала наміру обмежувати участь у тендері всіх бажаючих через вказання конкретних марок. Будь-який учасник мав право звернутися за роз’ясненням щодо змісту тендерної документації в частині можливості подання еквівалентів продукції, що закуповується в межах тендеру. В будь-якому разі не було факту встановлення кваліфікаційних критеріїв, які б обмежували участь у тендері учасників, оскільки критерії встановлено у відповідності до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі». В ситуації Сумської митниці має місце технічна помилка щодо не зазначення виразу «або еквівалент», – написал он.

Таможня приняла решение скорректировать тендерную документацию и повторно провести процедуру для установки весового комплекса, который крайне необходим Сумской таможни ГФС для предотвращения контрабандных потоков и увеличения поступлений в государственный бюджет.

«Щодо суми вказаної в статтях інтернет-видань, яка становить 13,9 млн грн, повідомляємо, що Сумською митницею ДФС планувалось та проводиться закупівля робіт на суму 6,95 млн грн. Пропозиція по тендерній документації склала 6,42 млн грн. Економія в 527 тис. грн носить значний внесок в державний бюджет. Залишається питання, щодо суми 13,9 млн гривень. Що це?..», – написал Александр Щуцкий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору