Під час зустрічі Дмитра Живицького із представниками ООН визначені основні напрямки співпраці для допомоги мешканцям Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

Під час зустрічі очільника ОВА Дмитра Живицького з координаторкою системи ООН в Україні Деніс Браун та представниками Управління ООН з координації гуманітарних питань визначені 4 основні напрямки співпраці для допомоги мешканцям Сумщини. Про це повідомляє обласна військова адміністрація.

За словами керівника ОВА, перший напрямок – це підготовка до зими і проходження опалювального сезону. Тобто всі проєкти, які пов’язані з безперебійним функціонуванням взимку системи опалення, водопостачання, соціально-медичної інфраструктури.

Другий – відновлення зруйнованого ворогом. В першу чергу, це стосується житла.

Третій напрямок – розвиток економіки. Допомога малому та середньому бізнесу, аграріям у питаннях реалізації сільгосппродукції, інвестиції у сферу переробки. При цьому керівник ОВА акцентував увагу на проєкті сімейних молочних ферм. Наразі важлива підтримка міжнародних інституцій у переговорному процесі.

Четвертий напрямок – соціальні питання. Це підтримка внутрішньо переміщених осіб, психологічна підтримка людей, допомога продуктами харчування.

«Після повного моніторингу ситуації і збору необхідних даних представниками ООН плануємо проведення круглого столу у розширеному форматі із залученням місцевих громад, бізнесу, донорів, які допомагають Сумщині, аби визначитись з конкретними проєктами по кожному з напрямків», – зазначив Дмитро Живицький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору