На засіданні виконкому підвищили тарифи на воду, створили службу з протидії домашньому насильству та вирішили придбати комунальне житло для переселенців + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 2 червня, під головуванням мера Миколи Ноги відбулося засідання виконкому міської ради.
Розглядалося 20 питань. Зокрема, були прийняті рішення про створення спеціалізованої служби з протидії домашньому насильству, підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення, придбання комунального житла для переселенців та ін.
Подробиці в сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: