На вимогу екоінспекторів у Шостці мають ліквідувати три несанкціоновані сміттєзвалища
Поділитися в
Копіювати посилання
Спеціалісти Державної екологічної інспекції провели обстеження території на підставі звернення фізичної особи, яка повідомила про сміттєзвалища на території Шосткинської територіальної громади через веб-сайт ЕкоЗагроза.
У ході огляду місця факт порушення підтвердився: екоінспектори виявили несанкціоновані сміттєзвалища в м. Шостка на трьох ділянках загальною площею 89 м2.
Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Державної екологічної інспекції у Сумській області.

Інспекція направила вимогу голові Шосткинської міської ради для ліквідації сміттєзвалища.
“Питання залишатиметься на контролі Інспекції до його ліквідації у повному обсязі. У разі її невиконання в установлений термін відповідальні особи будуть притягнуті до відповідальності на підставі статті 188-5 КУпАП”, – ідеться в повідомленні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: