На вихідних в одному з мікрорайонів Шостки були проблеми з опаленням + Відео
ЖКГ 20:00, 20.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На вихідних в колишньому Куйбишевському мікрорайоні була складна ситуація з опаленням. Про це на апаратній нараді проінформував міський голова Микола Нога.
Він розповів, що сталися неполадки, але теплоенергетики спрацювали ефективно і в стислі терміни провели ремонтні роботи.
«Ця система нова, яка у нас працює на біопаливі, вона потребує нових знань, нових навичок», – зазначив міський голова.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: