На Сумському напрямку українські захисники знищили ще один ворожий комплекс “Бук” + Відео
Армія 16:12, 2.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Оператори одного з підрозділів ССО під час роботи на Сумському напрямку виявили зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1».
По цілях оператори ССО завдали вогневого ураження ударними дронами. Окупанти марно намагалися загасити вогонь та врятувати техніку.
“Внаслідок удару знищено пуско-заряджальну установку з шістьма ракетами, вогневу установку комплексу «Бук-М1» – пошкоджено”, – повідомили в ССО.
Нагадаємо, нещодавно ССО уразили два російських ЗРК «Бук».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: