Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині затримали адміністраторок Viber-спільнот, які “зливали” дані про місця вручення повісток

СБУ 11:16, 20.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Служба безпеки заблокувала незаконну діяльність двох адміністраторок місцевих Viber-спільнот, які систематично поширювали дані про заходи представників територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки у Роменському районі на Сумщині. Про це повідомляють у пресслужбі управління СБУ Сумської області.

Встановлено, що фігурантки відслідковували дані про актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток представниками ТЦК та «зливали» цю інформацію учасникам інтернет-спільнот для уникнення громадянами України призову на військову службу.

Правоохоронці вилучили у фігуранток мобільні телефони із доказами протиправних дій.

За даними фактами слідчі Служби безпеки повідомили обом зловмисницям про підозру за ч. 1 ст.114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань).

Наразі правоохоронці перевіряють можливу причетність до протиправних дій інших осіб з числа учасників інтернет-спільноти.

Служба безпеки України вчергове нагадує, що перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 15 років ув’язнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Melt

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору