На Сумщині засновано обласну премію в галузі освіти

Влада, Освіта 13:00, 9.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вона є вищою відзнакою Сумської ОВА для педагогічних і науково-педагогічних працівників, які зробили значний внесок у розвиток галузі освіти області Заснування премії сприяє відзначенню педагогічних працівників за досягнення вагомих здобутків у галузі освіти, піднесенню ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохоченню педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищенню престижності професії педагога.

Згідно із положенням, премією відзначаються освітяни, котрі мають стаж роботи не менше 5 років в таких номінаціях: «Дошкільна освіта», «Загальна середня освіта», «Позашкільна освіта», «Професійна (професійно-технічна) освіта», «Фахова передвища освіта», «Вища освіта».

Сумську обласну премію в галузі освіти засновано розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації  від 02.03.2023 № 78-ОД.

Цим же розпорядженням визнано таким, що втратило чинність розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про заснування Сумської обласної премії імені А.С. Макаренка». Це, перш за все, обумовлено вимогами сьогодення у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, необхідністю відновлення історичної справедливості та позбавлення наслідків колоніального минулого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору