На Сумщині зареєстровано перший у цьому сезоні випадок грипу
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулий тиждень у Шосткинській громаді на ГРВІ захворіла 281 людина, з них 112 дітей (39,8%).
Порівняно з попереднім тижнем спостерігається зниження захворюваності на 7,2%, повідомили у райвідділі обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Інтенсивний показник: 310,2 на 100 тис. населення (у 1,8 раза нижче епідемічного порогу).
Госпіталізовано 20 осіб (7%), більшість мають легкий перебіг хвороби.
Загалом на Сумщині рівень захворюваності нижчий за епідпоріг на 37,4%, по Шосткинському району — на 62,5%.
Поряд з цим зареєстровано перший випадок грипу сезону 2025–2026 рр. у Сумській міській громаді.
Тому медики наголошують, вакцинація — найефективніший захист від грипу.
Щеплення рекомендується робити:
• людям старшого віку;
• дітям від 6 місяців;
• вагітним;
• людям із хронічними захворюваннями;
• медикам, освітянам, військовим та тим, хто має щоденний контакт із великою кількістю людей.
В Україні вже доступні вакцини корейського та французького виробництва — у медзакладах і аптеках.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: