На Сумщині з 27 перевірених АЗС у 18 Держпродспоживслужба виявила порушення формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на пальне

Споживач, Ціни 11:36, 16.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

 За травень поточного року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено 6 заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального.

 За даними Держпродспоживслужби, перевірками охоплено мережу з 27 АЗС. За результатами перевірок були виявлені порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на пальне по 18 АЗС.

 Крім цього, до Головного управління надійшли матеріали перевірок ДПС з виявленими порушеннями по трьох АЗС.

 За результатами заходів до суб’єктів господарювання у яких виявлені порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на пальне застосовані адміністративно-господарські санкції відповідно до ст. 20 Закону України «Про ціни і ціноутворення» на суму 176,1 тис. грн.

 За невиконання постанови Кабінету Міністрів України щодо декларування роздрібних цін на бензин та дизельне пальне у разі їх збільшення видано 4 приписи про виконання законних вимог щодо усунення порушення порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, яким зобов’язано у місячний термін здійснити декларування.

 На 1 посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 165КУпАП.

 Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведено 70 цінових спостережень на АЗС з метою виявлення безпідставного завищення цін на пальне та проведення роз’яснювальної роботи щодо недопустимості таких дій під час війни.

 На сьогодні значних коливань цін на ринку пального не спостерігається.

 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області робота по перевіркам АЗС продовжується.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору