На Сумщині викрили заправку, де не сплачували податки та продавали паливо без ліцензії
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині викрили та припинили діяльність незаконної автомобільної заправної станції.
Про це повідомили в Сумській обласній прокуратурі.
Двоє жителів Бурині протягом року продавали скраплений газ «пропан-бутан», дизельне паливо та бензин.
Таким бізнесом власники АЗС займалися без ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним та інших дозвільних документів. Також фігуранти не сплачували податків.
Під час затримання у власників конфіскували автомобіль з цистерною, дві ємності з розподільними механізмами, а також 21,2 м³ пального.
Незаконну діяльність автозаправної станції припинили слідчі СУ ГУНП в Сумській області за оперативного супроводу 5 прикордонного загону, Управління протидії кіберзлочинам, а також за участі Управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: