Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині викрили мисливців на бабаків, рідкісних тварин із Червоної книги

Поліція 12:38, 13.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

В обласній поліції повідомили, що чоловіки встановили на території природного середовища саморобні пастки-петлі, у які потрапили чотири бабаки — тварини, що перебувають під охороною держави.

Завдяки оперативним діям правоохоронців тварин вдалося врятувати та повернути до природного середовища існування.

Під час огляду місця події слідчі поліції вилучили транспорт фігурантів, а також знаряддя незаконного лову.

За вказаним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору