На Сумщині викрили мисливців на бабаків, рідкісних тварин із Червоної книги
Поділитися в
Копіювати посилання
В обласній поліції повідомили, що чоловіки встановили на території природного середовища саморобні пастки-петлі, у які потрапили чотири бабаки — тварини, що перебувають під охороною держави.

Завдяки оперативним діям правоохоронців тварин вдалося врятувати та повернути до природного середовища існування.
Під час огляду місця події слідчі поліції вилучили транспорт фігурантів, а також знаряддя незаконного лову.

За вказаним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 248 Кримінального кодексу України (незаконне полювання).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: