На Сумщині відновлюють дистанційне навчання в школах, у дитсадках починають роботу збірні групи
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумщина оговтується від часткової окупації, від захоплення наших населених пунктів. Сумська область повертається до нормального режиму життєдіяльності, відновлюють роботу підприємства, заклади, учні повертаються поки що дистанційного навчання в школах. У 90% навчальних закладів, дитячих садків розпочинають роботу збірні групи, в які вже можна буде приводити дітей. Про це інформує голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:
– Дізнайтесь, будь ласка, у ваших навчальних закладах, чи працюють там групи, куди можна приводити дітей, де вони можуть перебувати, а ви можете займатись своїми справами чи ходити на роботу, – звернувся до мешканців області Д.Живицький.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: