На Сумщині в рамках програми «Велике будівництво» закінчено капітальний ремонт та реконструкцію у п’яти школах

Влада, Освіта 14:35, 22.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час наради за участю Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ повідомив голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО

«Якщо говорити про успіхи програми «Велике будівництво», то, в першу чергу, я б говорив про наші школи. На створення освітніх закладів в Сумській області передбачено коштів з різних джерел фінансування 167, 4 млн гривень. Це кошти державного фонду регіонального розвитку, субвенції на спроможну школу, державного та місцевого бюджету», − розповів Роман Грищенко.

За його словами, у процесі реалізації національного проєкту «Велике будівництво» виникали загрози та виклики, пов’язані з поширенням COVID-19. Крім того, по деяких об’єктах відбулося коригування проєктно-кошторисної документації та оголошення повторних тендерів. Проте Сумською облдержадміністрацією продовжувалося впровадження цих проектів.

Так, станом на 1 вересня усі заклади Сумщини вчасно розпочали навчальний рік. По окремих закладах освіти будівельні роботи були подовжені, що жодним чином не вплинуло на навчальний процес і безпеку учнів. Наразі роботи в повному обсязі виконанні в Середино-Будській, Краснопільській, Роменській загальноосвітніх школах, Конотопській гімназії, Шосткинському науково-виховному комплексі. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради наголосив, що у рамках програми «Велике будівництво» на Сумщині планується реконструкція та капітальний ремонт приймальних відділень у 7 опорних лікарнях.

«Це особливо важливий проект для Президента і для Уряду. Необхідно прискорити його реалізацію. Окремо хочу підкреслити, що роботи та обладнання у приймальних відділеннях повинні бути виконані якісно», – зазначив очільник Уряду.

Довідково. У 2020 році в рамках національного проєкту «Велике будівництво» реалізується 24 об’єкти будівництва (7 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів, 7 приймальних відділень). Загальна вартість проєктів 370,6 млн. гривень. На ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення виділено 2 мільярди 227 млн гривень (18 об’єктів), на ремонт доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у Сумській області − 866 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору