На Сумщині в ДТП загинуло немовля, ще двоє дітей травмовані
Поділитися в
Копіювати посилання
Аварія сталася пізно ввечері 14 травня в Охтирці. Попередньо встановлено, що 27-річний водій «Honda» допустив зіткнення з автомобілем «BMW». Після удару авто виїхало на узбіччя та зіткнулося з припаркованими транспортними засобами, інформує відділ комунікації поліції Сумської області.
У салоні «Honda» перебували жінка та троє маленьких дітей. Унаслідок ДТП смертельні травми отримав одномісячний хлопчик. Ще двоє дітей 3 та 4 років травмувалися, одну дитину госпіталізували.
Повідомляється, що водій «Honda» перебував у стані алкогольного сп’яніння. Його затримали у процесуальному порядку.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 КК України. Триває досудове розслідування.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: