На Сумщині рятувальники підняли з колодязя тіло загиблого чоловіка
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Головне управління ДСНС у Сумській області повідомляє, що учора, 18 серпня, на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення, що в смт Кириківка Охтирського району людина впала у колодязь.
На місце події виїжджав 41-й державний пожежно-рятувальний пост.
По прибуттю на місце події, рятувальники за допомогою висувної драбини та мотузки дістали тіло загиблого чоловіка. Обставини події наразі встановлюють правоохоронці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: