НА СУМЩИНІ ПЛАНУЮТЬ КОНСОЛІДУВАТИ ЗУСИЛЛЯ ВСІХ РІВНІВ ВЛАДИ ДЛЯ ПРИДБАННЯ ЛІНІЙНОГО ПРИСКОРЮВАЧА ДЛЯ ОБЛАСНОГО ОНКОДИСПАНСЕРУ

Влада, Медицина 09:57, 28.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Питання фінансування обласного клінічного онкологічного диспансеру та його оснащення медичним обладнанням обговорили під час апаратної наради в облдержадміністрації.

– Сьогодні одним із головних завдань для всіх рівнів влади залишається придбання дороговартісного лінійного прискорювача, що вкрай потрібен для лікування онкохворих з усіє Сумської області, адже дозволяє з високою точністю опромінювати злоякісні утворення, не зачіпаючи здорові клітини, – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ. – Але придбати його можливо лише об’єднавши зусилля. Наразі робочою групою підготовлено Меморандум із залученням міст, ОТГ та районів, а також народних депутатів України від Сумщини, аби віднайти кошти для придбання цього медичного обладнання.

Вадим Акпєров також додав, що на чергове засідання сесії обласної ради буде винесено питання стосовно виділення коштів на придбання діагностичного лабораторного обладнання, що дасть змогу повністю укомплектувати поліклініку онкодиспансеру.

Довідково: Проект щодо ремонту поліклініки онкодиспансеру внесено до розгляду конкурсних проектів ДФРР (цим проектом передбачено кошти у сумі 13 мільйонів гривень на ремонт цієї поліклініки), він пройшов обласний відбір, наразі очікується рішення комісії з Києва. Також у 2019 році з обласного бюджету передбачено 13,6 мільйона гривень, що будуть спрямовані на ремонт та придбання обладнання в поліклініку онкодиспансеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору