На Сумщині окупанти розстріляли водія “Швидкої”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Водій швидкої не зміг доїхати до роботи – окупанти розстріляли його у власному авто, повідомляє Сумська обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, 24 лютого 2022 року в м. Охтирка військові РФ розстріляли авто, в якому їхав на роботу водій швидкої медичної допомоги. 45-річний Дмитро загинув на місці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: