На Сумщині оголосили онлайн-проєкт «Вишивана Сумщина»

Конкурс, Культура 18:00, 13.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

До Дня вишиванки управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації започатковано творчий онлайн- проект «Вишивана Сумщина».

19 травня визначний день для всіх українців у світі – День вишиванки. Це свято, яке покликане зберегти генетичний код нашої нації. Вишиванка – це не тільки національне вбрання, а й родинна святиня і оберіг, яка несе в собі духовне багатство, мудрість і непереривний зв’язок багатьох поколінь. Сьогодні, коли під загрозою знищення опинилася  наша історія та культура, саме вишиванка набуває особливого значення та є символом майбутньої перемоги.

Управління культури Сумської обласної державної адміністрації підтримує славну традицію святкування Дня вишиванки і запрошує працівників закладів культури області   долучитися до творчого онлайн-проекту «Вишивана Сумщина».

Для участі в проекті треба відзняти тематичне відео, що презентує українську вишиванку. Це може бути пісенна творчість, мальована та відео анімація, художнє читання, театралізація, декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво, перформанси  та інше.

Тривалість відеоролику до 5 хвилин.

Відео треба розмістити на Вашій сторінці у соціальних мережах під хештегом #Вишивана_Сумщина.

Джерело – Управління культури Сумської обласної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору