На Сумщині харчова промисловість зосередиться на виробленні регіонального продукту, а машинобудівні підприємства допомагатимуть відновлювати регіони України

 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині триває відновлення виробничого потенціалу. Наприкінці поточного тижня у Сумській обласній військовій адміністрації пройшла зустріч керівництва області з підприємцями.
Як зазначив голова ОВА Дмитро Живицький, спільна задача – забезпечити людей роботою на місцях, а область – працюючими підприємствами.
 Обговорили питання виробництва харчової промисловості. Зокрема мова йшла про те, що де сировина, там має бути і переробка, тобто в межах області.
– Зараз так виходить, що місцеві переробники купують молоко в сусідніх областях, а наші везуть сировину ще в інші регіони. Ланцюжки постачання досить складні. Нам потрібно максимально «замкнутись» на виробленні регіонального продукту. Бо вже досвід показав, що якщо якісь території окуповані чи оточені, неможливо забезпечувати нормальну роботу підприємств переробки, – каже очільник області Дмитро Живицький.
 А машинобудівні підприємства, яких на Сумщині вдосталь, планують максимально залучити до відновлення регіонів України.
 Вирішили, що кожне підприємство має підготувати конкретні пропозиції, які будуть актуальні на ринку праці в умовах сьогодення. Таким чином, ми маємо збільшити свою присутність на ринках України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору