На Сумщині дві ракети влучили в об’єкт електрозабезпечення. Є проблеми з електро- та водопостачанням. Можуть бути перебої зі зв’язком, – Живицький + Відео
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про ситуацію на Сумщині поінформував голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
За його словами, на Конотопщині дві ракети влучили в об’єкт енергозабезпечення.
– Працюємо, є проблеми з електро- і водопостачанням. Можуть бути тимчасові перебої зі зв’язком.
Не ігноруйте тривоги! – зазначив Живицький.
Детальніше – у відеозверненні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: