Дерматолог
Авто Світ

На Сумщині чоловік без дозволу господаря жив у чужому будинку та продавав речі з нього

Прокуратура 16:31, 4.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що в одному з сіл Конотопського району чоловік за відсутності господарів будинку проник всередину та залишився там проживати на декілька місяців.

Сусідів він запевнив, що придбав цю оселю. Більш того, з цього домоволодіння встиг винести всі цінні речі та продати їх.

Також чоловік проник іще в один будинок у цьому селі, з якого викрав цінну побутову техніку.

У суді обвинувачений провину визнав, запевнив, що розкаюється.

Його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі. На вирок суду обвинувачений чекав за гратами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору