На Сумщині через вибух кисневого балона загинув 63-річний чоловік
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 3 листопада, у Бурині на Сумщині внаслідок вибуху кисневого балона загинув 63-річний чоловік.
Про це повідомляє ГУНП у Сумській області.
Як попередньо встановили поліцейські, один з місцевих мешканців, зберігав на території свого господарства кисневі балони. В ході проведення робіт один з балонів вибухнув.
63-річний власник господарства від отриманих травм загинув на місці. Металеві частини розірваного балона пошкодили прилеглі споруди та автомобіль «Volkswagen T4», що належав загиблому.
За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (Нещасний випадок). Досудове слідство триває.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: