Сервис Центр

На Сумщине могут закрыть 6 районных больниц

Медицина 14:35, 21.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Foto

По информации директора областного Департамента финансов Елены Батраченко, сегодня просроченная задолженность по выплате заработной платы составляет 15,8 млн. грн., из них 14,1 млн. грн. приходится на здравоохранение, сообщает The Sumy Post.

«Не виплачена заробітна плата за серпень у Великописарівському, Недригайлівському, Путивльському, Середино-Будському та Ямпільському районах, – сообщила Елена Батраченко. – Постає питання щодо дій органів місцевої влади. Адже станом на 18 жовтня залишків коштів на рахунках місцевих бюджетів, зокрема, того ж Великописарівського району до 4 мільйонів гривень. Невже не можна спільно закрити питання виплати заробітної плати у Великописарівській ЦРЛ? Чому, маючи 2 мільйони на рахунку, керівництво смт Велика Писарівка не може виплатити зарплату лікарям, які надають послуги в основному їх жителям?».

Врио начальника областного управления здравоохранения Надежда Лысенко добавила, что бездействие органов местного самоуправления приводит к тому, что в 6 районах существует реальная угроза закрытия центральных районных больниц. Ведь выплачивать заработную плату коллективам этих учреждений нечем.

Заместитель главы облгосадминистрации Иван Боршош обратился к главам райгосадминистраций. «Не говоріть мені, що ви не можете впливати на міських, селищних та сільських голів, голів ОТГ. У вас є делеговані повноваження, які ви контролюєте, в тому числі з питань соціального захисту населення. І законодавство з вас вимагає, в першу чергу, забезпечити людям виплату заробітної плати. Тому, будь-ласка, спілкуйтесь із головами місцевих громад, консолідуйте кошти. Це ваша пряма робота – консолідувати і контролювати роботу в районі, вас для цього держава найняла», – заявил он.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору