На Шосткинщині зростає захворювання на ГРВІ + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції зростає.
Як повідомив на сьогоднішній апаратній нараді в. о. директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Мазур, на минулому тижні до закладу звернулося 116 пацієнтів, що на 10 % більше, ніж на позаминулому тижні. 6 пацієнтів перебувають з коронавірусною інфекцією.
Продовжується співпраця з одною із однією з благодійних організацій щодо надання медичної допомоги в селах Шосткинської громади.
Стосовно підготовки до зими, то Олександр Мазур проінформував про те, що структурні підрозділи закладу на 100 % забезпечені дровами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: