Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині знешкодили чергову вибухівку

ДСНС, Події 11:34, 21.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу, 20 вересня, на Сумщині піротехніки ДСНС виявили та знищили 3 вибухонебезпечних предмети, інформує ГУ ДСНС у Сумській області.
 Піротехнічними підрозділами ДСНС України виявлено та знищено артилерійський снаряд, гранатометний постріл та осколково-фугасний касетний бойовий елемент. Боєприпаси були виявлені на територіях Охтирського, Шосткинського та Сумського районів.
 Рятувальники вкотре закликають громадян бути уважними та обережними, а при виявленні небезпечних предметів – ні в якому разі їх не торкатися, не намагатися перенести або розібрати. Негайно відійти від місця знахідки на безпечну відстань (не менше 100 м) та зателефонувати в екстрені служби за номерами «101» або «102». Бережіть себе та не нехтуйте застереженнями!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору