На Шосткинщині загасили пожежу + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 6 грудня, близько 23.00, рятувальники отримали повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку села Некрасове, що на Шосткинщині.
За попередніми даними, господар намагався самотужки приборкати загоряння, і лише сусіди повідомили рятувальникам.
Пожежні частини, які прибули за викликом з Глухова та села Баничі, встановили, що полум’я охопило оселю по всій площі.
Звітують, що об 00:11 загоряння локалізували, запобігши його перекиданню на дві господарчі будівлі. О 03:19 пожежу ліквідували.
За даними рятувальників, до гасіння вогню залучили п’ятьох пожежників з особового складу та одну одиницю спецтехніки ДСНС України, одного працівника та один автомобіль місцевої команди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!





Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: