На Шосткинщині загасили пожежу в приватному будинку + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Рятувальники ДСНС повідомляють, як учора отримали повідомлення про пожежу в селі Івот, що на Шосткинщині.
Зазначають, що вогонь охопив дерев’яну оселю по всій площі. О 18:14 отримали дзвінок на телефонну лінію «101», вже о 19:07 загоряння локалізували, аби вогонь не поширився на господарчу будівлю поруч.
За інформацією вогнеборців, остаточно полум’я вдалося загасити о 22:45, використавши близько 15 тонн води.
Припускають, що причиною займання було коротке замикання електромережі.
До ліквідації пожежі залучили черговий караул 8-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та місцеву і добровільну пожежну команди з села Каліївка.
Фото й відео: ГУ ДСНС у Сумській області
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: