Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині у пунктах, де випускники складатимуть НМТ, створено всі належні умови + Відео

Освіта 14:58, 20.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

17 травня стартував Національний мультипредметний тест на базі тимчасових екзаменаційних центрів нашої громади. Про це на апаратній нараді проінформувала начальниця управління освіти Наталія Сергейко.

Вона нагадала, що основна сесія Національного мультипредметного тесту триватиме до 25 червня.

«Наша головна задача – це створити безпечні умови, а також відповідне матеріально-технічне забезпечення», – сказала начальниця управління освіти.

За її словами, пункти, де проводиться тестування, забезпечені усім необхідним.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору