На Шосткинщині стартувала акція “Новорічний подарунок для захисника”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У селі Собич Шосткинської громади розпочали акцію “Новорічний подарунок для захисника”, у рамках якої збирають подарунки для захисників України, своїх односельчан, які зараз на передовій.
У подарунковий набір планують зібрати необхідне – чай, каву, цукор, макарони швидкого приготування, консерви, солодощі, засоби для гігієни, теплі шкарпетки, устілки, теплі та робочі рукавички; обереги й дитячі малюнки…
Таким чином селяни хочуть підтримати у свята своїх земляків-захисників. Про це повідомляють у Фейсбук-групі Sobich.info.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: