На Шосткинщині ремонтують автобусні зупинки + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Відповідно дорученню шосткинського міського голови Миколи Ноги 3 місяці тому була розпочата робота з упорядкування громадських автобусних зупинок у Шосткинській громаді.

– Першочергово почали ремонтувати зупинки у напрямках Сум, Новгорода0-Сіверського, Чернігова. Це у Гамаліївці, Маковому, Собичевому, Богданці, Богданівці, Пирогівці. Та у напрямках Шостка-Київ у смт. Воронежі, Шостка – Япміль у Миронівці. І у напрямку Середино-Буди – у Крупці, Івоті, Каліївці, Дібрівці, – повідомляє головний архітектор міста Володимир Єфремов.

Відділом містобудування та архітектури було розроблено ескізи оздоблення зупинок. За допомогою старост громади був зібраний матеріал.

– У першу чергу ми робили зупинки, відповідно інших рекомендацій та ескізів. Це миронівська зупинка та вже зроблені у Маковому, Гамаліївці. Був розроблений ескізний проєкт центральної зупинки у Воронежі. Було обговорення, та через недостатність фінансування ці роботи поки були відкладені. Наступного року ми їх продовжимо. Існуючі зупинки мають стандартний вигляд, вони типові, затверджені «Укравтодором». Було прийнято рішення розмалювати їх у сучасному стилі. Проводили поточний ремонт і сучасне оздоблення: і лавки додатково, і освітлені вивіски. Я прошу зберігати те, що ми робимо: не ламати, не розмальовувати, бо це ж робиться для мешканців! – звернувся до жителів громади Володимир Єфремов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору