На Шосткинщині продовжаться роботи з благоустрою + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Міський голова Микола Нога в ході апаратної наради наголосив на необхідності продовження робіт з благоустрою у громаді.
«Ми поступово повинні навести порядок на наших територіях, і особливо на прилеглих територіях до центральних шляхів, які йдуть на Київ, Суми, Новгород-Сіверський, С.-Буду…», – сказав, звертаючись до старост старостинських округів, Микола Нога.
Староста Клишківського старостинського округу Віктор Долиняк підняв питання громадських робіт по сільських населених пунктах. За словами міського голови, питання організації цих робіт буде опрацьовано спільно з Центром зайнятості.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: