На Шосткинщині працює наймолодший головний лісничий в структурі облагролісгоспу + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Дмитро Нечипоренко з дитинства мріяв стати лісівником. У ДП «Шосткинський агролісгосп» він працює майже 4 роки. З них три роки – на посаді інженера лісового господарства. Зараз він головний лісничий підприємства.

«Це дуже відповідальна та важка праця», – каже Дмитро Нечипоренко. До речі, він наймолодший головний лісничий в структурі облагролісгоспу.

У лісівників щільний графік. Вранці планерка, працівники отримують завдання і приступають до роботи.

На території агролісгоспу є два тимчасові розсадники (в Ображіївському та Воронізькому старостинських округах), які займають загальну площу 0,2 га. Там переважно вирощуються сіянці сосни звичайної. На одному з розсадників знаходяться 250 тис. сіянців.

Дмитро Нечипоренко розповідає, що лісівники постійно доглядають за лісовими культурами. А це нелегка, виснажлива праця. Робітники прополюють саджанці, щоб вони не заростали травою. Догляди проводяться як вручну, так і механізовано.

У Шосткинському агролісгоспі постійно ведеться робота щодо попередження лісових пожеж. Облаштовуються мінералізовані смуги. «На даний час в агролісгоспі облаштовано 200 км мінералізованих смуг та 400 км – поновлено. Встановлено 10 аншлагів на протипожежну тематику та 10 шлагбаумів. В цьому році облаштовано пожежну водойму», – розповідає Дмитро Нечипоренко.

Він планує і надалі працювати у Шосткинському агролісгоспі. «Буду намагатися робити все для того, щоб не було соромно за свою працю», – каже молодий лісничий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору