На Шосткинщині люди прибрали з дороги дерево, яке не встояло перед вітром
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 19 лютого, на Шосткинщині, як і попереджав Сумський гідрометцентр, спостерігаються пориви вітру до 20 м/с. Деякі дерева не витримали його потужності. Як повідомляє у Фейсбук Vlad Davidenko, на дорозі між Слоутом і Собичевим упало розлоге дерево і перекрило рух транспорту. При цьому жодне авто не постараждало.
Водії та пасажири згуртувалися та оперативно ліквідували наслідки негоди. Уже за 20 хвилин знайшлися бензопила та 2 сокири. Люди самотужки розрізали дерево та прибрали його з дороги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: