Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині чоловіка витягли з вогню поліцейські. Унаслідок пожежі загинула людина, що лишилася в будинку

Пожежа, Поліція 13:54, 25.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Уночі в одному із сіл Шосткинського району сталася пожежа, у задимленому будинку залишилося двоє чоловіків. Першим на місце події прибув екіпаж групи реагування патрульної поліції.

Поліцейські швидко оцінили ситуацію, обійшли будівлю та виламали вікно, через яке витягнули чоловіка. Його передали медикам, які одразу шпиталізували потерпілого.

На жаль, другого чоловіка врятувати не вдалося – повідомляють правоохоронці — вогонь охопив будівлю надто швидко. Причини пожежі наразі з’ясовують відповідні служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору