Дерматолог
Авто Світ

На Шосткинщині більше 15 тисяч абонентів знеструмлені через погодні умови — міський голова

 Поділитися

Поділитися в

На Шосткинщині через погіршення погодних умов, зокрема налипання мокрого снігу, з ладу вийшла значна частина електричних мереж — повідомляє Микола Нога.

Міський голова звітує, що пошкоджені більше 15високовольтних ліній і 350 підстанцій.

Унаслідок цього понад 15 тисяч абонентів залишаються без світла.

Частина проводів обірвані і знаходяться на поверхні землі, тому голова міської ради просить дотримуватися техніки безпеки.

Наразі над ліквідацією пошкоджень працюють аварійно-рятувальні служби.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору