На Шосткинщині більше 15 тисяч абонентів знеструмлені через погодні умови — міський голова
Поділитися в
Копіювати посилання
На Шосткинщині через погіршення погодних умов, зокрема налипання мокрого снігу, з ладу вийшла значна частина електричних мереж — повідомляє Микола Нога.
Міський голова звітує, що пошкоджені більше 15високовольтних ліній і 350 підстанцій.
Унаслідок цього понад 15 тисяч абонентів залишаються без світла.
Частина проводів обірвані і знаходяться на поверхні землі, тому голова міської ради просить дотримуватися техніки безпеки.
Наразі над ліквідацією пошкоджень працюють аварійно-рятувальні служби.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: