На Сумщині чоловік підірвав гранату: постраждало п’ятеро людей
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 травня, до правоохоронців надійшло повідомлення про чоловіка з гранатою на одній із вулиць у Охтирці.
Як інформує обласна поліція, на місце прибули працівники сектору реагування патрульної поліції, дільничний офіцер поліції та співробітник УПО.
Під час перемовин з правоохоронцями чоловік привів гранату в дію. Унаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав сам чоловік, троє поліцейських та один цивільний.
Усіх постраждалих госпіталізовано.
На місці працює слідчо-оперативна група поліції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: