На Шосткинщині 2 нові смерті від коронавірусу
Поділитися в
Копіювати посилання
За минулу добу на Сумщині COVID-19 підтвердили у 567 осіб. На Шосткинщині нові випадки захворювання не зареєстровані. Але минулої доби у Шостці від COVID-19 померла 1 людина та ще 1 – у районі. Про це повідомляє Телеграм-канал Коронавірус_Суми_інфо.
Крім цього учора на території області зафіксовано 10 летальних випадки (Конотоп – 2, Недригайлівський р-н – 2, Роменський р-н – 1, Суми – 4, Ямпільський р-н – 1). За весь час пандемії на Сумщині COVID-19 забрав життя 795 її жителів.
Одужало від COVID-19 в Сумській області за минулу добу 134 людини. У тому числі і 8 жителів Шостки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: