На сесії міської ради зачитали звернення шосткинців, які вимагають перевірити «Сумигаз Збут»

 Поділитися

Поділитися в

На сьогоднішній сесії міської ради депутат Оксана Шаповал («Слуга Народу») зачитала звернення мешканців Шостки, які проживають по пров. Зоряному, щодо нарахування за спожитий газ.

Вони вважають, що ТОВ «Сумигаз Збут» порушує права споживачів природного газу, які користуються автономним опаленням. «Споживачі…щомісяця передають показники лічильника газу, проте ТОВ «Сумигаз Збут» їх не враховує і не відображає в платіжках, а свідомо ставить завищену у декілька разів суму, не показуючи спожиті куби газу», – йдеться у зверненні шосткинців.

Вони вимагають, щоб Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) перевірила «Сумигаз Збут».

Люди закликають владу спонукати газовиків «зупинити свавілля і почати виконувати діюче законодавство, тобто проводити розрахунки за спожитий газ відповідно до показників лічильників газу, які передають щомісяця споживачі, з відображенням у платіжках спожитих кубів газу».

Оксана Шаповал запропонувала запросити представників газової фірми на депутатські комісії, щоб вони надали відповідні роз’яснення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору