На реалізацію проектів бюджету участі-2022 у Шосткинській громаді передбачено 1 млн 750 тис. грн + Відео

 Поділитися

Поділитися в

У 2019 році у Шостці запровадили процедуру проектів бюджету участі. Вона передбачає залучення містян до розподілу бюджету на різні соціально важливі проекти.

У 2020 році до цього процесу змогли долучитися і села Шосткинської громади.

Процедура відбору громадських проектів розділена на 4 етапи: подання проектів, розгляд їх комісією, голосування громадськості та визначення переможців.

Цьогоріч для реалізації у 2022 році було подано 16 проектів на загальну суму 3,2 млн грн. До голосування допустили 8 з них.

«Мінімальна вартість проекту була запланована 50 тис. грн., максимальна – 250 тис. грн. Найбільш кошторисний проект – розподіл пластику та скла, на нього заплановано 244 тис. грн. Ще 25о тис. грн заплановано на створення інклюзивного ХАБ-простору “Прості важливі речі”. За параметрами бюджету участі на 2022 рік передбачено, що на фінансування проектів буде заплановано 1 млн 750 тис. грн. І всі проекти, які йдуть по черговості відповідно до цієї суми, будуть переможцями», – розповідає  начальник управління економіки Дар’я Гребенюк.

31 жовтня завершилося голосування. Зараз розпочався останній, четвертий етап відбору проектів – визначення переможців. Їх назвуть 15 листопада. Ці проекти включать до проекту бюджету Шосткинської ТГ на наступний рік та до програми соціально-економічного розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору