На новорічні свята шосткинці тричі матимуть додатковий вихідний

Свято, Суспільство 16:08, 19.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

В Україні зимові свята, зокрема два Різдва та Новий рік, формують додаткові вихідні у грудні 2021 року та січні 2022-го. В цей період країна офіційно тричі матиме по три вихідних поспіль.

25 грудня – католицьке Різдво. У 2021 році католицьке Різдво припадає на суботу. Через це, відповідно до Кодексу законів про працю України, відбувається автоматичне перенесення вихідного дня на понеділок, 27 грудня.

Скороченіробочі дні в грудні 2021 року

Відповідно до частини 1 статті 53 Кодексу законів про працю України напередодні святкових та неробочих днів тривалість роботи працівників скорочується на одну годину як при п’ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні (окрім працівників, зазначених у статті 51 Кодексу законів про працю України).

Отже, напередодні католицького Різдва, 24 грудня, буде скорочений день. Таким чином, у грудні буде декілька вихідних поспіль: 25-27 грудня.

31 грудня, напередодні Нового року, також буде скорочений робочий день.

Вихідні і скорочені дні у січні 2022 року

Православні та греко-католики України святкують Різдво за старим стилем 7 січня. Православне свято випадає на п’ятницю, тому 7—9 січня будуть неробочими днями. Також день Святвечора — 6 січня (четверг) — має бути скороченим на одну годину.

У січні 2022 року в Україні 12 вихідних — п’ять вікендів і два святкових дні. Українці не працюватимуть 1—3 січня через те, що Новий рік у 2022 році випадає на суботу і вихідний переноситься на понеділок.

Глухів.Info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору