На минулому тижні у Шосткинській громаді зафіксовано понад 30 пожеж + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні у нашій громаді сталося понад 30 пожеж. Про це під час сьогоднішньої апаратної наради повідомила начальник управління з питань НС Ольга Ткаченко.
Вона зауважила, що вітряна погода сприяє швидкому розповсюдженню вогню.
Горять не лише приватні будинку, господарчі споруди. Пожежі стаються в екосистемах. Вона нагадала про випадок загибелі літньої жінки, яка намагалася спалити торішні бур’яни.
Ольга Ткаченко проінформувала про те, що було проведено засідання міської комісії з питань ТБ і НС, де обговорювалася тема протидії пожежам. У Шосткинській громаді активно проводиться роз’яснювальна робота.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: