На форумі «Україна 30. Безпека країни» розповіли про досягнення ОПК і зокрема шосткинського «Імпульсу»

ВПК 22:23, 13.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відбувся форум «Україна 30. Безпека країни». В ньому узяв участь і генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв. Очільник державного концерну розповів про здобутки вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Серед іншого він зазначив, що вперше в історії незалежності налагоджено серійне виробництво підривачів усіх типів для всіх засобів ураження на базі шосткинського казенного підприємства «Імпульс».

Юрій Гусєв розповів і про інші досягнення українського ОПК: «Створений замкнутий цикл виробництва легкоброньованої колісної техніки БТР-4, що входить до 10 кращих бронетранспортерів світу. Зусиллями підприємств “Укроборонпрому” створено модернізації винищувальної бомбардувальної та штурмової авіації: СУ-27, МІГ-29, СУ-25. Створено та прийнято на озброєння ЗСУ АН-70 – один з найкращих військово-транспортних літаків у світі. Створено і серійно виготовляється протикорабельний ракетний комплекс «Нептун». Створено високоточні реактивні снаряди «Вільха» і «Вільха-М» до РСЗВ «Смерч». Налагоджено виробництво комплексу високоточного артилерійського озброєння снаряду «Квітник» і його модифікації «Барвінок». В умовах російської агресії проти України прийнято на озброєння і серійно виготовляється «Стугна», «Корсар» і «Комбат».

Він підкреслив: держава не може існувати без Збройних сил, а Збройні сили не можуть існувати без ефективного, сучасного оборонно-промислового комплексу, ядром якого є «Укроборонпром».

Юрій Гусєв також зазначив, що з грудня 2020 року на доручення Президента України вже триває підготовка до корпоратизації підприємств державного ОПК. Вже розроблено і впроваджено відповідні стратегії галузевих структур, які увійдуть до трансформованого концерну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору