Сервис Центр

На базі шосткинської дитячої бібліотеки створюють громадський простір + Відео

Громада, Культура 13:53, 20.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У багатьох країнах світу бібліотеки вже давно перетворилися в інформаційно-культурні центри. Шостка також переймає цей досвід і в нашому місті є вдалі приклади таких проектів.

Зокрема на базі центральної міської бібліотеки працюють клуби за інтересами, є коворкінг. У арт-центрі, який відкрили 5 років тому, успішно функціонує творче середовище.

Нещодавно розширила свої функції і міська дитяча бібліотека.

«Ми вирішили зробити тут прокат електроінструментів для мешканців нашого міста. Щоб у бібліотеці було громадське середовище. Щоб могли користуватися не тільки книгами, пропонуємо відвідувачам безкоштовний доступ до інтернету. Також плануємо зробити дитячий куточок для малечі. Щоб мати мала можливість прийти з дітьми: більш доросла дитина буде користуватися інтернетом, маленька – буде гратися, а мама займатися за власними інтересами, а от батько зможе взяти електроінструменти», – розповідає начальник відділу культури Ігор Фатун.

Зараз тут пропонують 6 інструментів: ударний дриль, пилу, болгарку, лобзик, рубанок і шуруповерт.

Людина приходить з паспортом, заповнює зразок розписки і безкоштовно на 1-3 дні отримує необхідний інструмент. Повернути його треба справним.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору