Сервис Центр

На апаратній нараді говорили про економію бюджетних коштів. Назвали й “найдорожче” для громади управління

 Поділитися

Поділитися в

Тема економії бюджету громади червоною ниткою проходить на останніх двох апаратних нарадах при міському голові. Найбільше грошей за перше півріччя пішло на освіту. На цю галузь у порівнянні з аналогічним періодом минулого року витратили на 33,1 млн більше.

 «По району на 7,9 млн. Там же нічого не будувалося! По місту 26 млн», – не стримував емоцій міський голова Микола Нога.

На що саме пішли ці гроші в.о. начальника управління освіти Любов Волошко не змогла йому відповісти. Пообіцяла лише детально проаналізувати витрати.

Управління праці та соціального захисту населення також не вклалося у запланований бюджет. Уже витратили на 2,5 млн грн більше, ніж планувалося. Левова частина цих грошей пішла на матеріальну допомогу.

Не набагато відстало управління культури. Як розповів очільник галузі Ігор Фатун, за перше півріччя зекономили 300 тис. за рахунок відряджень, скорочення кількості масових заходів у зв’язку з карантином. Однак від почутої суми міський голова лише посміхнувся. Адже звіти управління економіки говорять зворотнє – за перші півроку на культуру у громаді пішло на 1,7 млн грн більше, ніж у попередньому році. При чому 1 млн з них пішов на села.

«Ви що там новий будинок культури побудували? Косметичні ремонти – це копійки, а не 1 млн. Думайте, як економити гроші», – наголосив Микола Нога.

Про економію думають і в Шосткинській ЦРЛ.

«З метою економії бюджетних коштів зараз максимально призупинені виплати необов’язкових платежів, які ми ще собі дозволяли у першому півріччі. З необов’язкових платежів по незахищеним статтям проходять фінансування тільки заходів, пов’язаних з підготовкою до зими. Також розглядаємо питання оптимізації кількості працюючих», – доповів головний лікар ЦРЛ Олег Штогрин.

У підсумку міський голова дав доручення керівникам усіх управлінь та відділів спланувати скорочення своїх апаратів управління щонайменше на 7%.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору