Минулої доби рятувальники 12 разів гасили пожежі на Сумщині, зокрема й у Шостці та районі
Поділитися в
Копіювати посилання
30 березня підрозділи ДСНС дванадцять разів ліквідовували загоряння на відкритих територіях у Сумському, Конотопському, Роменському, Шосткинському та Охтирському районах, а також у містах Суми, Шостка і Конотоп.
За словами рятувальників, завдяки їхній оперативній роботі вдалося уникнути асштабних пожеж. Загалом упродовж доби до гасіння залучали понад 50 осіб особового складу, 12 одиниць техніки ДСНС, а також добровільні та місцеві пожежні команди.
“Будьте відповідальними! Спалювання сухої рослинності суворо заборонене. У разі виявлення загоряння негайно телефонуйте 101!”, — наголосили в ДСНС Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: