Микола Нога: “У наступному році Шостці на енерговитрати необхідно більше 104 млн грн”

ЖКГ, Фінанси 16:00, 22.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

За попередніми підрахунками у наступному році з міського бюджету Шостка має витратити понад 104 млн. гривень лише за енерговитрати бюджетних установ. Таку цифру сьогодні, 22 листопада, під час апаратної наради озвучив міський голова Шостки Микола Нога.

«Прогнозується, що у наступному році Шостка має заплатити 104,3 млн. гривень. Найбільше треба на освіту — 59,6 млн. грн, охорона здоров’я — 20,8 млн. грн, культура — 6,7 млн. грн, спорт — 5,2 млн. грн, ЖКГ — 6 млн. гривень», — зазначив Микола Нога і наголосив на необхідності перегляду та скорочення енерговитрат усіма управліннями та підрозділами міськради.

Ясна річ, що мова йде про опалення газом. До закладів, які опалюються дровами, питань немає. Хоча таких у місті можна перелічити на пальцях.

Звертаючись до начальниці управління освіти Наталії Сергейко, мер сказав «Такої цифри місто ніколи не бачило!». Він у черговий раз рекомендував проаналізувати роботу кожної школи.

«Це не значить, що треба створити гірші умови для молоді, а це значить, що там, де не навчаються діти необов’язково топити», – наголосив Микола Нога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору